X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

KALİ AJANS BİLİŞİM HİZMETLERİ


Kali Ajans olarak, 2010 yılından bu yana bir çok kurum ve firma için web tasarımı ve SEO danışmanlığı başta olmak üzere birçok bilişim hizmeti konusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Sanatını icra eden usta bir sanatçı edasıyla, biz de hazırladığımız web tasarımlarının birer sanat eseri olmasına özen gösteriyoruz. Öyledir ki iyi bir web sitesine sahip olmanın bilinci ile özgün tasarımlar tercih eden firmaların en çok başvurdukları bilişim ajanslarının başında yer alıyoruz.

Web Tasarımında 1 Numarayız!

Kali Ajans tarafından hazırlanan web siteleri, müşterilerin talepleri doğrultusunda ve tamamen kolay kullanıma sahip yönetim panellerine sahiptir. Bu paneller kullanılarak web sitesinin ilgili alanları istenildiği zaman güncellenebilir. Hatta istenirse muhasebe programları, CRM, ERP türündeki miktar ve bilgileri sıklıkla değişen programlar da entegrasyon çalışması ile güncel şekilde web sitesine eklenebilmektedir.
Hazırladığımız web tasarımları, responsive web tasarımına da sahip oldukları için akıllı telefon tarayıcıları ile tablet gibi mobil cihazlarda da kolayca görüntülenebilir. Özellikle son dönemde e-ticaret sitelerinin kullandıkları bu sistem, internet üzerinden alışveriş yapılmasına imkan tanımaktadır.
Hali hazırda web sitesine sahip olup da danışmanlık ve editörlük almak isteyen müşterilerimiz için banner hazırlamak ya da içeriklerin SEO uyumlu hale getirilmesi konusunda da hizmet vermekteyiz. Web tasarımı ve SEO danışmanlığı başta olmak üzere verdiğimiz hizmetlerimiz ayrıca şunlardır:

Domain Satış Hizmeti

Türkçe alan adı anlamına gelen domain, web sitesine ulaşmak için kullanılan tescilli isimlerdir. Sahip olduğunuz markanızı, isminizi ya da yaptığınız işi en iyi tanıtan temel unsur alan adınızdır. İnternet dünyasında yer almak istiyorsanız, mutlaka bir domain (alan adı) sahibi olmanız gerekmektedir.

Sunucu Satış Hizmeti

Sunucu, tüm internetteki veri tabanlarını, web sitelerini, yazılımları, mobil uygulamaları ve e-mail hesaplarını barındıran bir donanımdır. Server adı ile de bilinen sunucu, ağ ortamında diğer cihazların farklı isteklerine yani gelen bağlantı istekleri ile çalıştırılması gereken sorgulamalara hizmet etmek amacıyla kullanılırlar.
Fiziksel görünüm açısından bilgisayar kasasına benzeyen sunucu web sitelerinin ya da yazılım daha rahat çalışmasını sağlar. Özellikle yüksek trafiğe sahip olan web sitelerinde bilgileri depolamak ya da online çalışan bir yazılımın aktifliğini sağlamak için kullanılırlar. Kısacası sunucu içerisine bir internet sitesi kurulduğunda, pek çok kullanıcı bu siteye giriş yaptığında sizin sunucunuza bağlanma isteği göndereceklerdir. Yüzlerce kişinin bu isteğine karşılık vermek için boyutları değişebilen sunucuları kullanmanız gereklidir. Kali Ajans, web sitenizin ihtiyaçlarına en uygun olan sunucuyu sizlere temin etmektedir.

Web Hosting Satış Hizmeti

Web sitenizi ya da uygulamanızı internette yayınlayabilmenizi sağlayan online sisteme web hosting adı verilir. Bu sisteme kayıt olunduğunda, web sitenizin doğru ve eksiksiz çalışabilmesi için gerekli olan dosya ile verileri depolayabileceğiniz sunucu üzerinde alan elde etmiş olursunuz. Web host sistemi, sunucunuzu daima açık ve çalışır vaziyette tuttuğu gibi, görsellerinizi, dosyalarınızı ve içerik metinlerinizi sunucu üzerinden ziyaretçilerinizin tarayıcılarına aktarma işini yapar. Web hosting kullanımının diğer bir önemli tarafı da sitenizi zararlı saldırılara karşı korumaktır.
Bir çok firma tarafından kullanılan cPanel adlı hosting platformu diğer muadillerine göre güçlü bir araç olsa da, ilk etapta web sitesini bir an önce açmak isteyen ya da teknik bilgi açısından yetersiz olan kişiler için kullanımı zor bir program olabilir. Bu nedenle Kali Ajans ekibimiz eğer istenirse özel bir kontrol paneli tasarlayabilir ya da cPanel kullanım eğitimleri düzenleyebilir.

Toplu SMS Hizmeti

SMS kullanımı günümüzde birçok marka, işyeri ve dernek ya da sendika gibi kurumlar tarafından kullanılmaktadır. Birden fazla kişiye aynı anda belirli bir metnin iletilmesi olan toplu sms hizmeti sayesinde bütün müşteri kitlenize aynı anda ulaşabilirsiniz. Kali Ajans toplu SMS hizmeti, sizin istediğiniz şekilde tasarlamaktadır. Bu tasarımlar şu şekildedir:

# Tüm SMS gönderilerinizi web paneli üzerinden yapabilirsiniz. Bu panel PC, tablet ya da mobil uyumlu şekilde çalışmaktadır.
# SMS gönderileriniz 11 haneli alfanumerik başlık ya da direkt telefon numarası kimliği ile gönderilebilir.
# SMS gönderilerinizin sonuna markanıza ya da kurumunuza özgü bir URL de ekleyerek gönderim yapılabilir.
# İleri bir tarihte gönderilmesi gereken SMS gönderiniz varsa, belirli bir zaman dilimi belirleyerek, istenilen tarih ve saatte gönderim yapabilirsiniz.
# Dilerseniz toplu SMS göndereceğiniz kişi ve gruplarınızı oluşturabilirsiniz. İster tek tek, isterseniz de toplu halde SMS gönderirken filtreleme de yapabilirsiniz.
# Aynı anda çok numaraya değil de, belirttiğiniz zaman aralıklarında belirli gruplara SMS gönderimi sağlayarak gönderim hızınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.
# Kişilerinizi sisteme kaydederken doğum tarihi gibi özel bilgileri kaydedebilirsiniz. Böylece ilgili tarihlerde daha önceden tanımlamış olduğunu SMS taslaklarına uygun kutlama mesajlarınız otomatik olarak gönderilecektir.
# Toplu SMS gönderimlerinizi tek bir rapor halinde görerek, detaylı incelemeler yapabilirsiniz. Bunun için ilgili web ekranları ve raporlama konularını da Kali Ajans olarak sizlere hazırlayıp, sunmaktayız.

Google, Facebook ve Twitter Reklamları

Dijital dünyada yüzlerce pazarlama stratejisi olsa da, ilk günden itibaren gelir getiren tek bir yöntem vardır, o da sosyal medya reklamcılığı. Sosyal medya üzerinden hedef kitleye ulaşma ve kullanıcılara yönelik reklam paylaşma olarak ilerleyen sosyal medya reklamcılığı son zamanların en çok kullanılan yöntemleri arasında. Günümüzde hemen herkesin bir sosyal medya hesabı olduğu düşünülürse, milyonlarca kişiye ulaşma konusunda en ideal platform olarak sosyal medya sayılabilir.
Hedef kitleye marka ya da kurum ile ilgili reklamların hazırlanıp sunulması, kullanıcı demografisindeki gelişmeler düşünüldüğünde tamamen pozitif etki yaratır. Üstelik klasik reklam mantığına göre çok daha az yatırımla büyük hedefler gerçekleştirilen bu tür reklamlar, getirisi en fazla reklam türü olarak da bilinir.
Sosyal medya reklamlarına benzer şekilde Google Adwords türünde reklamlar da yapılmaktadır. Ancak her ne kadar daha tutarlı bir mecra olsa da, Adwords reklamlarının sonuç vermesi sosyal medya reklamları kadar hızlı olmaz. Özellikle e-ticaret alanında sosyal medya reklamcılığından daha iyi sonuç verebilecek bir strateji mevcut değildir.

Kali Ajans olarak web siteniz kurulduğu günden itibaren tanıtımını yapmak ve bu platformlar üzerinden reklam maliyeti ile kazanç elde etmeniz için sosyal medya reklamları konusunda yardımcı oluyoruz. Ürün ya da hizmet kaliteniz ne kadar yüksek olsa da reklamsız olmayacağını bilincindeyiz. Bu nedenle satışlarınızı sürekli ve düzenli hale getirmek adına kendisini kanıtlamış Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi önemli platformlarda markanızı, kurumsal kimliğinizi yansıtan reklamlar yayınlıyoruz.

Tüm Bilişim İhtiyaçlarınız Tek Bir Adreste

Web sitesinin kurulum ve tasarım aşamasından itibaren, alan adı, sunucu, web hosting, toplu SMS, Google aramalarında SEO ile ilk sıralara yükselme ve nihayet satışlarınızın etkili reklam faaliyetleri ile arttırılmasına kadar geçen sürede her daim ihtiyaçlarınıza en gerçekçi çözümleri üretmekten gururluyuz. Sizin başarınızı kendi başarısı sayan, alanında uzman ve 10 yıllık bir deneyime sahip ekip ile çalışıyoruz. Sizin isteklerinizin her bir detayı ile ajansımızın profesyonel yaklaşımını birleştirmek ve hep birlikte başarıya ulaşmak bizim uzmanlık alanımız!


Top